.. ..

BEKLENTİNİZİN TAM KARŞILIĞINA HOŞGELDİNİZ

          Özen Teknik Teknoloji sektördeki 

40.yaşını kutluyor.


40 YILDIR HİZMET VERMEK

40 Yıl sektörde öncü olarak hizmet vermek ve müşteri değil dost sahibi olmak paha biçilemez bir mutluluk ve gurur kaynağı bizim için.Gelmiş olduğumuz bu günün mutluluğunu sizlerle paylaşarak kutlamak istedik.Tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

İşimizi Severek Ve Bilerek Yapıyoruz...

Ürünlerimizi kişiye özel olarak elde imal ediyoruz ve beklentinin tam karşılığını veriyoruz. Her sektörde olduğu gibi, daha ucuz seçenekler biz Çaparat'ı üretmeden önce de vardı. 

Hangi üründe 2 yıl KOŞULSUZ garanti mevcut peki?


Ürünlerimiz sipariş üstüne yapılacak işin niteliğine göre kişiye özel imal edilmektedir.Stokta hazır ürün bulunmamaktadır.


İletişim: 0552 248 61 62 veya 0552 248 61 63 

Çaparat Tırpan Ucu Çapa Aparatı

Çapa yapmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.. Çaparat® motorlu el çapası.

Hakkımızda


Özen Teknik Teknoloji Ankara'da 1983 senesinden günümüze bahçe makineleri ve ekipmanları üzerine satış-servis ve özel imalat konularında öncü olacak şekilde hizmet vermektedir.Farklı konu ve alanlar dahil olmak üzere 40 adete yakın patentli buluşa sahip bir firmadır.Kendini sürekli yenileyen, değişken istek şartlarını göz önüne alarak mühendislik bilgisi ve 40 yılı aşkın tecrübesi ile ar-ge yaparak kullanışlı,sağlam ve kaliteli ürün imalatı yapmaktadır.Üretmiş olduğu tüm ürünler patentli ve daha önce yapılmamış yeni tasarımlardır.

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza gelen her sorunun cevabı bizlerde mevcut.İşimizi bilerek ve gönül vererek yapıyoruz.Aklınızda ki soru işaretlerini telefonla görüşerek veya işyerimizde gelerek her daim samimiyetle giderebilirsiniz.

 • Sık Sorulan Sorular

  Neden Seri İmalata Geçmiyorsunuz?
  Ülkemizin toprak yapısı ve bitki çeşitliliği çok değişken olduğundan dolayı herkesin makineden beklentisi farklıdır.Tek model ile belli toprak yapısı ve bitkiye hitap edebilir olacağından ürünün başarısı düşecektir.Başarımızın asıl nedeni kişiye özel yapılmasıdır.
  Ürün Fiyatı Pahalı Gözüküyor?
  Ürün elde sipariş üzerine imal edilmektedir.Kullanılan malzeme ve işçilik konusunda kaliteden taviz vermeden yapılmaktadır.Ürün profesyonel ürün olarak imal edilmektedir.İş yapan ürüne 1 kez ödeme yaparak yıllarca verimli olarak sorunsuz kullanacağınızı göz ününde bulundurunuz.(600tl den başlayıp 9000tl'ye kadar aparat modelleri mevcuttur.Yaptığı iş- koşulsuz garantisi ve performans olarak değerlendirildiğinde Dünya çapında eşinin olmadığını göreceksiniz.)
  Her Tırpan Bu Aparatı Çalıştırır Mı?
  Motor devrini 8000 devir/dk'dan 600-800 devir arası bir değere 2 seferde düşürerek bıçaklara tahrik vermekteyiz.Oluşan tüm ağır yükü şanzıman grubu çekmektedir.(Arabanın 1.ci vitesi gibi) Bu nedenle çim biçerken oluşan kuvvetten daha azına çapa aparatını çalıştırmaktayız. Boru çapı 28mm ve üstü, motor gücü olarakta 2hp motor kullanmaktayız.
  Çalışırken Hareket İleten Çelik Mili Kırar Mı?
  Çelik mil ve balata kısmına zarar vermemektedir. Tüm yükü şanzıman grubu çekmektedir.
  Neden Bu Kadar Ağır?
  Ürünü tasarlarken kendi ağırlığı ile toprağı işlemesini hedefledik.Hafif kafa aparatı toprağı işlemez.Bıçağın her toprağa vuruşunda kafa aparatı seker ve işleme kuvvetini toprağa iletemez,bunun için kullanıcının boruya baskı uygulamasıyla toprak işlenmeye çalışılır.Ağır kafa aparatı titreşimi en aza indirger,kullanıcıyı yormaz.Ağırlığı bilinçli olarak hem hesaplama hem tecrübe edilerek bulunmuştur.
  Kullanıcıyı Çok Yorar Mı?
  Kafa aparatının ağır oluşu ve bıçakların dönme esnasında kendi hareket etme kapasitesine ulaştığından dolayı kullanıcıyı yormaz.
  İçine Ot Sarar Mı?
  Uzunluğu 15cm'e kadar parçalanabilir nitelikteki otları parçalar ve içine sarmaz.Daha uzun otların önce biçilmesi gerekir.
  Bıçakları Kırılır Mı?
  Bıçakları yay çeliğinden imal etmiş olup özel su verilmektedir.Toprakta aşınmaya karşı dirençli aynı zamanda sert bir yere vurduğunda darbeyi emecek kadar esnek yapıdadır.
  Ucuz Ürünlerden Farkı Nedir?
  Toprağı düz bir eksende noktasal vuruşla yüksek devir ve ağırlığı ile işlemektedir.Küçük bir aparatın iş yapmasındaki en büyük faktör bıçak tasarımıdır.Hareket ileten çelik mili kırmaz.Kullandığımız 6 adet bıçağın 3 adeti toprak patlatırken arkadan gelen diğer 3 bıçak otları kesmektedir.Toprak altını sıkıştırmaz taban yapmaz.Sola sağa ileri ve geri olmak üzere her yöne çapa yapar.2 yıl KOŞULSUZ garantisi vardır.Uzun ömürlüdür bahçeye iş yapmaya giderken bıçak kırılacak mı? Arıza yapacak mı? Stresini yaşamazsınız.
  Garanti Veriyor Musunuz?
  Kafa aparatı olarak 2 yıl koşulsuz garanti vermekteyiz.(Kullanıcı hatası-bizimle alakası yok gibi bir söz ile karşılaşmayacaksınız.Arıza durumunda 2 yıl içinde kargo ücretleri de bize ait.(Ürünümüze tam güveniyoruz ve her daim arkasındayız)
  Bozulursa Ne Yapacağım?
  Ürünün 2 yıl koşulsuz garantisi mevcuttur.Bu süre içinde arıza yapması durumunda kargo ücreti de bize ait olmak üzere en hızlı şekilde ürünü onarıp geri göndermekteyiz.Garantisi dolduktan sonra kullandığımız malzemeler uygun fiyatlı olup küçük bir bedel ile yenilenip yine yıllarca hizmet eder.
  Kullandığım Tırpan Motoruna Uyar Mı?
  Kafa aparatı sipariş üzerine imal edildiğinden elinizdeki motorun markası ve modelini vererek uyumlu aparat üretimi yapılırlığını danışabilirsiniz.%90 tüm tırpanlara uyum sağlamaktadır.Orijinal ekipman gibi tadilat gerektirmeden bir kelepçe sıkılarak monte edilir.
  Bitkiye veya Köklere Zarar Verir Mi?
  Toprak yapınız ve bitkinize göre ürün imal etmekteyiz.Yüzey kökleri 3cm ile 7cm aralığında değişmektedir.Kafa aparatı devri el gazı ile düşürebilmektedir.Böylece en narin bitkileri bile kökünü oynatmadan ve parçalamadan çapa yapabilirsiniz.
  Sert Toprakta Çalışır Mı?
  Çapa işlemi tava gelmiş toprak üzerinde yapılırsa çok kısa sürede işleme yapmaktadır.Toprak tava gelmemiş kuru ve sert ise sadece işleme süresi uzar.Bıçakları veya yapısal olarak gövdesi zarar görmeden toprağı işler.(Profesyonel Tip)
  Taşlı Toprakta Çalışır Mı?
  Çok büyük kaya var ise kafa aparatı sekerek kendini kurtarır.Küçük taşlı alanda bıçak yapısı zarar görmeden çalışır.(Taşlı toprak için düşük devirde kullanılması önerilir.

 • İletişime Geçmekten Çekinmeyin

  Aklınıza gelen her sorunun cevabı bizlerde mevcut.İşimizi bilerek ve gönül vererek yapıyoruz.Aklınızda ki soru işaretlerini telefonla görüşerek veya işyerimizde gelerek her daim samimiyetle giderebilirsiniz.

 • Bilgi Kirliliğinden Kurtulun

  Piyasa şartlarında bir çok ürün mevcut.Farklı ürünlerden edinmiş olduğunuz veya duyduğunuz kötü tecrübeleri bir kenara bırakın.Üretmiş olduğumuz ürünleri masa arkasında otururak bilgisayar üstünde tasarlayıp üretmiyoruz.Her ürünü yoğun ar-ge süreçlerinden geçirerek toprakta bire bir kendimiz çalışıp deneyerek emin olduktan sonra ürün haline getiriyoruz.Kaliteden taviz vermeden elde tek tek imal ediyoruz.Amacımız işinizin karşılığı,verimli ürünü sizlere sorunsuz olarak yıllarca kullandırabilmek.

Bilgilendirme

Bu kısma fotoğrafınız için bir açıklama, fotoğrafın hikayesini ya da fotoğraf hakkındaki duygularınızı yazabilirsin. Tıpkı sosyal medya hesaplarınızda yaptığınız gibi.
Bu kısma fotoğrafınız için bir açıklama, fotoğrafın hikayesini ya da fotoğraf hakkındaki duygularınızı yazabilirsin. Tıpkı sosyal medya hesaplarınızda yaptığınız gibi.
Bu kısma fotoğrafınız için bir açıklama, fotoğrafın hikayesini ya da fotoğraf hakkındaki duygularınızı yazabilirsin. Tıpkı sosyal medya hesaplarınızda yaptığınız gibi.ınstagram paylaşımları

Sizlerden gelen videoları olduğu gibi paylaşarak artık reklam ve tanıtımı samimiyetle sizlere bırakıyoruz.Instagram hesabımıza sitemizdeki linklerden veya instagram arama kısmına motorluelcapasi yazmanız yeterli.

YOUTUBE sayfamızda beklentiniz olan bir çok video mevcut.

Youtube videolarımızı sayfamızda bulunan linklerden veya youtube arama kısmına OZENTEKNİKMUHENDİSLİK yazmanız yeterli

Fiyatlar

Profesyonel model Çaparat
 • 1-15 Dönüm arası alan için ideal
 • 2 Aşamada devir düşürme teknolojisi
 • 2 Yıl koşulsuz garanti
 • Özel alaşım yay çeliği bıçaklar
 • Kişiye özel sipariş üstüne imalat
 • Yan veya sırt tipi tırpanlara uyumlu
6500 + %20 KDV
Süper Profesyonel Çaparat
 • 1-25 Dönüm arası alan için ideal
 • 2 Aşamada devir düşürme teknolojisi
 • (FARK)*Çelik ham maddeden cnc üretimi rulman yatakları
 • (FARK)*Takviyeli çift kat sac malzemeden imal aktarma kutusu
 • 2 Yıl koşulsuz garanti
 • Özel alaşım yay çeliği bıçaklar
 • Kişiye özel sipariş üstüne imalat
 • Yan veya sırt tipi tırpanlara uyumlu
8500 + %20 KDV


ÖZEN TEKNİK TEKNOLOJİ GSM: 0552 248 61 62 0552 248 61 63  SABİT HAT: 0 312 278 59 64 

KÜÇÜK ÇAPA, ÇAPA APARATI, ÇAPA MAKİNESİ, ÇAPA, ÇAPALAMA, TIRPAN ÇAPA, TIRPAN ÇAPASI, UCUZ ÇAPALAMA, ÖZEN ÇAPA, ÖZEN, ÖZEN TEKNİK ÇAPA, ÖZEN TEKNİK ÇAPA MAKİNESİ, ÇAPA MAKİNASI, ÇAPACI, PORTATİF ÇAPA, MİNİ ÇAPA, YERLİ ÇAPA, PATENTLİ ÇAPA, YERLİ ÜRETİM, ÇAPA YERLİ, KİŞİYE ÖZEL ÇAPA, OT ÇAPASI, MİNİK ÇAPA, DAR ÇAPA, SIRA ARASI ÇAPA, FINDIK ÇAPASI, CEVİZ ÇAPASI, ZEYTİN ÇAPASI, FİDAN ÇAPASI, AĞAÇ ÇAPASI, LAVANTA ÇAPASI, TÜTÜN ÇAPASI, 

ÖZEN TEKNİK MÜHENDİSLİK , 


motorluelcapasi.com

Özen Teknik Teknoloji Gersan San. Sitesi 2310/1 sokak no:27 batısitesi mah. Batıkent/Yenimahalle

HARİTADA AÇ

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurunuz

Size hangi modelin uygun olduğunu öğrenmek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurun.

Formunuz iletilmiştir. Teşekkür ederiz.
Submit